SOURCING, RESTRUCTURING, CONSULTANCY

Współpraca

 

Zajmujemy się działalnością usługową w zakresie pozyskiwania surowców, inwestorów, kontrahentów, kandydatów dla branży tworzyw sztucznych. Doradzamy przy restrukturyzacji, angażujemy się w podniesienie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw produkcyjnych oraz pomagamy wykorzystać kryzys do zwiększenia konkurencyjności.

Jakość oferowanych usług zgodna z oczekiwaniami naszych klientów to podstawowe kryterium naszych działań. Jesteśmy świadomi, że odpowiedzialność, jaka na nas spoczywa jest ogromna. Ale takie są właśnie zadania, których się podejmujemy. Dlatego zawsze stosujemy sprawdzone, wypracowane przez nas metody, ponieważ chcemy być pewni naszych efektów. Nie mamy wątpliwości, że wysoka jakość obsługi klienta jest kluczową i integralną częścią naszej oferty.

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie dokładnie sprawdzając, czy spełnia ono najwyższe standardy jakości zaczynając od zakupu surowców poprzez proces produkcyjny i kończąc na serwisie klienckim. Każdy projekt którym się zajmujemy, jest inny od poprzedniego, dlatego jego realizacja musi zawierać odpowiednią proporcję doświadczenia i innowacyjności.

Dbamy o wysoką jakość naszej pracy i stale doskonalimy swój warsztat. Dostawcy i klienci doceniają nasz profesjonalizm, który jest dla nas moralnym zobowiązaniem do ciężkiej i efektywnej pracy. Tego wymagamy od siebie i współpracowników.

Wysoką efektywność działań uzyskujemy, pozostając w ścisłej współpracy z partnerami w kraju i zagranicą.

 

Jesteśmy członkiem Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy.

 

 

 

 

 


BUSINESS AREA
  • RESTRUCTURING
  • SOURCING (PE, PP, ADDITIVES, MASTERBATCHES)
  • CONSULTANCY
RELIABLE PARTNER
  • HIGH EXPERIENCE IN THE MANUFACTRUING RESTRUCTURING
  • PROVEN RECORDS OF COST-CUTTING EFFICIENCY
  • SOURCING SUPPLIERS, LEADS, DISTRIBUTORS, AGENTS, CANDIDATES
LOCATION
Avantum Europe sp. z o.o.
ul. Podwale 37/38
50-040 Wrocław
Poland
T: +48699805772
Email: info(@)avantumeurope.com
© 2024 Polymers, Sourcing, Trading